O nás - Novatop

O nás

Společnost AGROP NOVA a.s. vyrábí produkty pod značkou NOVATOP. Vznikla v roce 2001 a navázala na výrobní program společnosti Agrop s.r.o., která byla založena v r. 1992. Dnes jsme jedním z největších a nejmodernějších výrobců velkoplošných vícevrstvých desek v Evropě. Ročně zpracováváme přes 60.000 m³ řeziva a k našim zákazníkům odvezeme přes 1.300.000 m² (840 kamiónů) vícevrstvých desek.

Díky naší firemní filozofii a špičkové kvalitě výrobků úspěšně dodáváme na tak vyspělé trhy jako je Švýcarsko, Rakousko, Německo, Itálie, Francie a první projekty vznikají i v Norsku, USA, Kanadě a Japonsku. Odvaha přijímat náročné projekty nás posouvá na úroveň jedné z nejvyspělejších firem v zakázkové výrobě.

VÝROBNÍ PROGRAM
Nosným výrobním programem společnosti jsou vícevrstvé desky NOVATOP SWP (biodesky) a NOVATOP SYSTÉM – ucelený a v mnoha ohledech jedinečný stavební systém na bázi křížem lepeného dřeva (CLT).

ÚCTA A RESPEKT K PŘÍRODĚ
Všechny naše výrobky vyrábíme z přírodní obnovitelné suroviny při dodržování přísných ekologických předpisů. Velkou předností výroby je moderní způsob likvidace dřevěného odpadu v podobě ekologických dřevěných briket v objemu cca 800 tun měsíčně. Teplo do výroby je dodáváno z nové kotelny na obnovitelné zdroje energie.

Celá výroba je pravidelně dozorována tuzemskými i zahraničními nezávislými kontrolními orgány a splňuje přísná kritéria pro celou řadu certifikací.

VŠE JE O LIDECH
Naše společnost je výjimečná velkým podílem ruční práce, kterou nedokáže nahradit žádný stroj. Zároveň jsou to lidské ruce, které obsluhují ty nejmodernější a nejvýkonnější technologie. Věnujeme plnou pozornost lidem i každé jejich činnosti – od nákupu dřeva, jeho vysušení přes opracování až po balení a dopravu k zákazníkovi. V našem sehraném týmu je přes 200 lidí různých profesí a společně vytváříme to nejlepší, co je dnes v našem oboru možné.

Spokojení zaměstnanci jsou podmínkou úspěchu jakékoli společnosti, a proto zaměstnanecké výhody tvoří součást pracovních podmínek. Patří k nim podpora vzdělávání a jazykových kurzů, studijní volno, hmotné vybavení a pracovní pomůcky či příspěvek na stravování.

Velký důraz je kladen na pravidelné pořádání společných firemních akcí. V současné době se pracuje na projektu přestavby stávajícího zázemí firmy, které v sobě bude integrovat hned několik funkcí – od šaten, přes kanceláře až po školící centrum. Cílem je vytvořit primárně přátelské prostředí pro práci.

HLEDÁTE KARIÉRU V NAŠÍ SPOLEČNOSTI? Podívejte se na aktuální volná pracovní místa.

Jak se vyrábí NOVATOP?